років на ринку України
задоволених клієнтів
років працюватиме техніка без ремонту
Отримання високоякісного продукту, результат високої продуктивності молочного стада. Молоко, один із найцінніших та затребуваних продуктів харчування, його багатий склад налічує понад 100 життєво необхідних компонентів: мінеральні речовини, білки, жири, вітаміни, гормони, ферменти тощо.
Запліднюваність корів відіграє важливу роль у створенні високоефективного рентабельного тваринницького господарства, чудовий результат грамотної політики, якщо народжуваність складе 95 – 98 телят на 100 корів. На жаль, багато ферм, втрачають близько 25% молочних корів, які через певні недоліки, залишаються яловими, що звичайно впливає на рентабельність.
ТОВ «Кремагросервіс» - підприємство, що володіє виробничими потужностями в Північній промисловій зоні міста Кременчука Полтавської області.
Цехи підприємства оснащені повним спектром необхідного сучасного обладнання, що дозволяє виконувати складні роботи з обробки металу.
У зв'язку з ростом виробництва на базі ТОВ «Кремагросервіс» була організована окрема юридична одиниця, що бере участь у виробництві і забезпечує реалізацію готової продукції - Приватне Підприємство «Богдан МІД».
ПП «Богдан МІД» відомо на ринку України з 2007 року.
Співпрацюючи з нами, Ви купуєте навозоприбиральні транспортери ТСН-3Б, ТСН-2Б, ТСН-160 (А, Б), дельтаскреперние системи УСГ-3, УСГ-4 і борони БГРВ-4.2, БГРВ-6.7 безпосередньо від виробника, не переплачуючи дилерським і торговим організаціям.
Продукція компанії стандартизована, що дозволяє використовувати запчастини нашого виробництва для гноєприбиральних систем інших виробників.
Професійний і дружний колектив завжди готовий йти назустріч кожному клієнту.
Устаткування для видалення навозу - один з першочергових аспектів при проектуванні тваринницьких комплексів. Навозоудаление - одна з найважливіших задач, які зумовлюють підтримку необхідного мікроклімату в приміщеннях для утримання великої рогатої худоби, свинарниках. Відсутність в господарстві сучасної системи гноєвидалення призводить до чималих витрат: близько 30 - 50% витрат припадає на потреби по очищенню стійл і загонів для худоби.
Грамотно обрана система гноєвидалення дозволяє витримувати санітарно-гігієнічні норми в приміщенні, що благотворно впливає на стан тварин і, відповідно, на показники якості одержуваного продукту. Важливий здоровий мікроклімат і для обслуговуючого персоналу. І тому в пріоритеті просте, надійне, що не вимагає величезних витрат обладнання для видалення навозу.
Устаткування для видалення навозу вибирають, витримуючи певні критерії, такі як: тип корму, який використовується в конкретному фермерському господарстві, умови, в яких міститься стадо, вода, матеріал для підстилки, матеріальний ресурс. Установка устаткування сприяє підвищенню рентабельності тваринницької ферми, завдяки своєчасному і акуратному транспортуванню навозу в гноєсховище, де після певної витримки гній перетворюється в мінеральне добриво, що скорочує витрати фермера на вирощування сільгосппродукції і кормових культур.
Найбільш поширеним є механічний спосіб видалення навозу. Це найбільш економічний спосіб.
Скребковий гноєзбиральний транспортер являє собою нескінченний ланцюг із закріпленими на ньому металевими шкребками. Існуючі моделі транспортера ТСН - 2Б, ТСН - 3Б, ТСН - 160 мають свої особливості і відмінності в продуктивності, робочої швидкості руху і довжині.
Скребковий транспортер являє собою конструкцію, що складається з горизонтального і похилого транспортерів. Функція горизонтального транспортера полягає в очищенні гнойового каналу і продовження транспортування до похилого транспортеру, на який проводиться скидання навозу. Похилий транспортер відправляє гній, прийнятий з горизонтального транспортера, в спеціальний транспортний засіб.
Скребковий гноєзбиральний транспортер відмінно справляється з роботою будь-яких масштабів, розмір приміщення, в якому встановлюється ця система гноєвидалення, не обмежений. Чи не складний монтаж, надійність, простота в експлуатації - так можна охарактеризувати скребковий транспортер, його можна встановити навіть в досить вузьких проходах (0, 5 м).
Так, наприклад, для прив'язного утримання худоби скребковий гноєзбиральний транспортер є оптимальним варіантом. Як правило, механічні способи навозоудаления з використанням транспортера застосовуються в корівниках, де худобу міститься на глибокій підстилці, що сприяє утворенню густого навозу з вмістом сухої речовини до 18 - 20%. Розміщений уздовж стійл транспортер швидко і ефективно видаляє гній в транспортний засіб.