Cancel Preloader

ТОВ «Кремагросервіс» - підприємство, що володіє виробничими потужностями в Північній промисловій зоні міста Кременчука Полтавської області.

Цехи підприємства оснащені повним спектром необхідного сучасного обладнання, що дозволяє виконувати складні роботи з обробки металу. У процесі виробництва продукції використовується пресово-штампувальне обладнання, автоматичні і напівавтоматичні зварювальні апарати, металорізальні верстати холодної обробки металу (токарні, фрезерні, гільйотина), установки для повітряно-плазмового різання металу з ЧПУ та ін.

У зв'язку з ростом виробництва на базі ТОВ «Кремагросервіс» була організована окрема юридична одиниця, що бере участь у виробництві і забезпечує реалізацію готової продукції - Приватне Підприємство «Богдан МІД».

ПП «Богдан МІД» відомо на ринку України з 2007 року. За цей період сфера діяльності компанії охопила всю Україну. Навозоприбиральні системи нашого виробництва використовують фермерські господарства та аграрні підприємства Полтавської, Кіровоградської, Черкаської, Харківської, Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Чернігівської, Одеської, Житомирської, Вінницької областей.

За час роботи наша компанія зарекомендувала себе, як надійний постачальник і сумлінну партнер з розвитку тваринництва шляхом надання якісних послуг в таку важливу сфері, як навозоудаление.

Ми раді бачити серед наших клієнтів «Одеську аграрно-промислову компанію» ТОВ (Одеська обл.), «Агрофірму« Промінь »ПП (Одеська обл.),« Ковалі »СТОВ (Полтавська обл.),« Красенівське »СТОВ (Черкаська обл. ), «Вектор» ТОВ (Вінницька обл.), «Землю Переяславщини» ПП (Київська обл.), «Коробчанське» ПСП »ТОВ (Харківська обл.),« Націонал-плюс »ДП ПП« Націонал-плюс »(Дніпропетровська обл .), «Случ» СГПП (Рівненська обл.), «Поляна» ПП (Житомирська обл.), «Крапів'янське» ТОВ (Чернігівська обл.) і багатьох інших.

З 2016 року розпочато виробництво важких дискових борін глибокої обробки грунту БГРВ-4.2, БГРВ-6.7.

А також виготовляємо борони шлейфові, зубові для обробки грунту БШЗН від 7 - 24 метрів

 Покупця завжди цікавлять чотири речі:

- чесність:

- якість;

- ціна;

- супровід поставки, консультативна підтримка.

Співпрацюючи з нами, Ви купуєте навозоприбиральні транспортери ТСН-3Б, ТСН-2Б, ТСН-160 (А, Б), дельтаскреперние системи УСГ-3, УСГ-4 і борони БГРВ-4.2, БГРВ-6.7 безпосередньо від виробника, не переплачуючи дилерським і торговим організаціям.

 

Наші переваги:

Ціни від виробника.
При виготовленні транспортерів ми витримуємо всі розміри відповідно до встановлених ГОСТам.
Продукція компанії стандартизована, що дозволяє використовувати запчастини нашого виробництва для гноєприбиральних систем інших виробників.
Ми виготовляємо під замовлення транспортери і запчастини нестандартної комплектації.
Ми не здешевлюємо продукцію за рахунок зменшення розмірів або використання металу б / у. Наша продукція тільки з нового металу!
Колектив складається з прекрасно навчених фахівців, які готові Вас супроводжувати і дати технічно грамотну консультацію при виборі товару, його установці, супроводжувати Вас не тільки на початковому етапі замовлення, а й під час експлуатації.
Купуючи продукцію дешевше на 5-7% в місцях, де немає контролю якості, Ви маєте виріб у якого термін експлуатації нижче на 30% і більше, тобто через 3-4года Вам доведеться робити заміну основних частин. У той же час, як показує досвід, наша продукція служить без ремонту більше 5 років в залежності від експлуатації.
100% наявність на складі необхідної Вам продукції, що дозволяє своєчасно здійснювати відвантаження.
Наша компанія активно бере участь в агропромислових виставках, просуваючи свою продукцію на спеціалізованих ринках.

Професійний і дружний колектив завжди готовий йти назустріч кожному клієнту.

 

P80713-140128 P80713-135933 P80713-135909 P80622-131400