Cancel Preloader
Чинники, що впливають на якість молока
  • 06 ноября 2015

Чинники, що впливають на якість молока

Отримання високоякісного продукту, результат високої продуктивності молочного стада. Молоко, один із найцінніших та затребуваних продуктів харчування, його багатий склад налічує понад 100 життєво необхідних компонентів: мінеральні речовини, білки, жири, вітаміни, гормони, ферменти тощо.

Стимуляція відтворювальної функції ВРХ
  • 02 ноября 2015

Стимуляція відтворювальної функції ВРХ

Запліднюваність корів відіграє важливу роль у створенні високоефективного рентабельного тваринницького господарства, чудовий результат грамотної політики, якщо народжуваність складе 95 – 98 телят на 100 корів. На жаль, багато ферм, втрачають близько 25% молочних корів, які через певні недоліки, залишаються яловими, що звичайно впливає на рентабельність.

Профілактика кормового травматизму ВРХ
  • 30 октября 2015

Профілактика кормового травматизму ВРХ

Що потрібно для здійснення профілактики травматизму ВРХ: Встановити щоденний контроль для своєчасного усунення потенційних видів травматизму. До цього списку можна включити насамперед механічний травматизм, переохолодження, обмороження. Порушення режиму утримання та технологічних процесів, тобто доїння, годівлі, гноєвидалення, як і механічні несправності механізмів та пристроїв, що використовуються у тваринницьких господарствах, також сприяють ризику травматизму тварин. Наприклад, несправність електромережі, будь-яких фіксуючих пристроїв, годівниць, щілинних підлог, боксових настилів, часто проблемою є неправильне розміщення боксів, невідповідність ширини та довжини.

Гігієна у тваринницькому приміщенні
  • 26 октября 2015

Гігієна у тваринницькому приміщенні

Підтримання чистоти в корівнику та своєчасне виконання належних гігієнічних процедур, гарантія рентабельності вашого тваринницького господарства. Антисанітарія головний ворог фермера, вона веде до збільшення відсотка захворюваності на стаді, сприяє розвитку патогенного середовища, що завдає прямої шкоди продуктивності корів.