Cancel Preloader

Програма компенсації 25%

З 2018 року наше підприємство, ПП «Богдан мід», увійшло до програми компенсації вартості придбання обладнання та сільгосптехніки за №68 у Переліку вітчізняної техніки согласно «Протоколу №4 Засідання КОМІСІЇ з формирование Переліку вітчізняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, ВАРТІСТЬ якіх частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету »від 04.04.2018 року.

Дані в Міністерстві економіки України

Файл з переліком підприємств

Обов'язкові УМОВИ ДЛЯ участия У Програмі:

  1. 25% компенсація надається за придбання техніки, яка входити у Перелік вітчізняної техніки та обладнання для АПК, учет комісією Мінекономрозвитку.
  2. Купівля та Отримання компенсації вартості техніки здійснюється через Державні банки та банки, у статутному Капіталі якіх 75 и более відсотків Належить державі (Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) (далі - Банк).
  3. Учасник програми (сільгосптоваровіробнік) не винних буті банкрутом / НЕ перебуваті на стадії ліквідації / НЕ мати Відкритої справи про банкрутство / НЕ мати простроченої более чем за 6 місяців заборгованість перед Державним бюджетом, Пенсійнім фондом України та фондами загальнообов'язкового державного СОЦІАЛЬНОГО страхування.

У разі встановлення Контролюючим органами факту незаконного Отримання бюджетних коштів в рамках програми, Такі кошти в течение місяця повертаються до державного бюджету та часткова компенсація вартості техніки та обладнання НЕ надається в течение трех років від дати Виявлення такого Порушення.

Техніка та обладнання, Придбані з частково компенсацією вартості, протягом трьох років ма ють використовуват за призначення та не підлягають відчуженню.

У разі відчуження такой техніки та обладнання сільськогосподарський товаровиробників Повертає отрімані Бюджетні кошти и позбавляється течение трех років права на Отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання.

ЩО ПОТРІБНО Зробити ДЛЯ отриманий 25% КОМПЕНСАЦІЇ

  1. Ознайомітісь Із Переліком техніки та обладнання на сайті Мінекономрозвитку.
  2. Візначітісь Із необхідною технікою та обладнанням, яка входити до Вказаним Переліку.
  3. Відкрити рахунок в одному Із державних банків, або банків, у статутному Капіталі якіх 75 и более відсотків Належить державі та здійсніті в ньом оплату за техніку чи обладнання.
  4. Подати до Банку заявку за формою, затверджених наказом Мінагрополітики від 18.04.2017 № 228 "Про затвердження форм для Отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчізняного виробництва", та документи, а самє:

- копію платіжного доручення;

- акт приймання-передачі техніки та обладнання;

- свідоцтво про державну реєстрацію техніки (если техніка підлягає Обов'язковій державній реєстрації);

- довідку, підтверджену Державною фіскальною службою, про Відсутність простроченої более чем Шість місяців заборгованості перед Державним бюджетом, Пенсійнім фондом України, фондами загальнообов'язкового державного СОЦІАЛЬНОГО страхування;

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та Громадського Формування, з інформацією, что предприятие НЕ перебуває на стадії ліквідації, относительно него НЕ порушене дело про банкрутство, що не признал банкрутом;

- згоду на Розкриття Банком Мінагрополітики информации относительно сільгосптоваровіробніка, яка ставити банківську Таємницю або містіть персональні дані (за формою, встановлений Банком).

ЯК ВІПЛАЧУЄТЬСЯ частково компенсація ВАРТОСТІ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ

Банк надає Мінагрополітики інформацію относительно суми коштів, что підлягає частковій компенсації.
Мінагрополітики формує реєстр сільгосптоваровіробніків, Які Придбай техніку та обладнання и претендують на Отримання часткової компенсації.
На підставі реєстру та у межах відкритих асігнувань течение місяця Мінагрополітики перераховує кошти Банку.
Банк в течение одного операційного дня перераховує кошти на Поточні рахунки учасникам програми.

Для малих фермерських господарств передбача додаткова знижка у размере 15% за умови, если Валова річна виручка господарства НЕ перевіщує 15 млн. Гривень та ОБСЯГИ обробляємої землі НЕ перевіщує 500га.

Витяг з оновлення Переліку вітчізняної техніки та обладнання для АПК, учет комісією Мінекономрозвитку від 04.04.2018:

68

ПП "БОГДАН МІД" (34958290)    

Транспортер скребковий гноєзбиральний ТСГ-2Б з ланцюгом 160м (повнокомплектний)

105000.00

Транспортер скребковий гноєзбиральний ТСГ-3Б з ланцюгом 160м (повнокомплектний)

103800.00

Транспортер скребковий гноєзбиральний ТСГ-160 з ланцюгом 160м (повнокомплектний)

105700.00

Ланцюг транспортера ТСГ-2Б 160м

51400.00

Ланцюг транспортера ТСГ-3Б 160м

40500.00

Ланцюг транспортера ТСГ-160 160м

39100.00

Борона дискова глибокого рихлення важка БГРВ-4,2

406800.00

Борона дискова глибокого рихлення важка БГРВ-6,7

601400.00