+38 (098) 690-11-52

Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018»

6-9 червня 2018 року у Києві відкрилася ХХХ-та ювілейна Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, що виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, унікальною нагодою для діалогу між аграрним сектором і виробниками.

Особлива увага приділяється новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

ПП «Богдан МІД» стало одним з учасників ювілейної виставки.

Ми представили увазі аграріїв дискову борону глибокого рихлення (важку) БГРВ-4.2 і тематичний стенд до гноєзбиральних транспортерів нашого виробництва. Команда відділу реалізації на чолі з технічним директором радо консультувала відвідувачів, відповідала на питання.

На виставці ми не тільки знайшли нових бізнес-партнерів, а й зустріли своїх клієнтів. Ми були раді, що вони не обійшли увагою своїх постачальників. Приємно, коли стосунки між клієнтом і постачальником переходять у ранг дружніх відносин. Це найкраща подяка для нас, найвища оцінка нашій роботі! Сподіваємось, що і нові клієнти, з якими ми познайомились на виставці, будуть так само задоволені якістю нашої продукції, професійністю нашої команди.